Pielęgnacja Przeciwtrądzikowa

Pielęgnacja Przeciwtrądzikowa

Osoby, które mają problemy trądzikowe – bez względu na wiek czy płeć – oczekują szybkich rezultatów. Seria przeciwtrądzikowa Mary Kay®zapewnia im to. Wprost nie uwierzą jak szybko i skutecznie działa ten program!

Seria przeciwtrądzikowa Mary Kay® to cztery produkty*

  • Przeciwtrądzikowy Żel Oczyszczający
  • Serum Przeciwtrądzikowe
  • Punktowa Emulsja Przeciwtrądzikowa
  • Przeciwtrądzikowy Spray do Ciała,


które leczą, oczyszczają i pomagają zapobiegać wypryskom – pozwalają na wieloaspektowe podejście do problemu. Oto jak działają:

Pomagają utrzymać niezablokowane, czyste pory

Wytworzony naturalnie łój wydostaje się przez pory na zewnątrz skóry i ją natłuszcza. W przypadku skóry trądzikowej martwe komórki naskórka, które normalnie uległyby złuszczeniu, gromadzą się w porach, czopując ich ujście i zatrzymując wewnątrz sebum. Przeciwtrądzikowy Żel Oczyszczający pomaga pozbyć się martwych komórek naskórka z porów skóry, pozwala by kwas salicylowy zawarty w Serum Przeciwtrądzikowym i Punktowej Emulsji Przeciwtrądzikowej dotarł tam, gdzie trzeba i oczyścił oraz wysuszył wypryski. Kwas salicylowy stymuluje też proces samoistnej odnowy naskórka.

Pomagają kontrolować gospodarkę tłuszczową

Sebum, czyli łój, powstaje w gruczołach łojowych położonych tuż pod powierzchnią skóry. Pewna jego ilość jest niezbędna do nawilżenia i zmiękczenia skóry oraz utrzymania jej bariery ochronnej, jednak nadmiar sebum może zatykać pory. Produkty z serii przeciwtrądzikowej Mary Kay® pomagają kontrolować nadmierną ilość sebum i redukować efekt świecenia się skóry.

Pomagają ograniczyć stany zapalne towarzyszące zmianom trądzikowym

W miarę powstawania wyprysków trądzikowych dochodzi do podrażnienia i stanów zapalnych skóry, gdy ta w naturalny sposób dąży do samouzdrowienia. Produkty przeciwtrądzikowe Mary Kay® łagodzą stany zapalne skóry towarzyszące wypryskom trądzikowym.

Po zaledwie 3 dniach osoby używające produktów Mary Kay® z serii przeciwtrądzikowej zaobserwowały do 50% redukcji wszystkich zmian trądzikowych, a po 12 tygodniach do 67% redukcji**.
Wyobraź sobie tylko, jak Twoja skóra może być czysta i zdrowa, jeśli będziesz stosować je regularnie!

* Wszystkie produkty przeciwtrądzikowe Mary Kay® są odpowiednie dla skóry wrażliwej. Są beztłuszczowe i bezzapachowe. Nie zatykają porów.

**Efekty dotyczące zmian trądzikowych zaobserwowane podczas badań klinicznych przeprowadzonych w niezależnym laboratorium pod nadzorem dermatologa.