Kolekcje produktów pielęgnacyjnych Body Care

Bogate w naturalne przeciwutleniacze produkty pielęgnacyjne Mary Kay Body Care®, pozwolą zachować Twojej skórze piękno i młody wygląd. Jednocześnie zadbasz o swoje spragnione niezwykłych doznań zmysły.

Dobrodziejstwa płynące z ekstraktów z roślin egzotycznych to esencja kolekcji Mary Kay® Body Care.

Masz do wyboru cztery niesamowite linie zapachowe:

Kolekcja Lotus & Bamboo – Inspirująca i świeża

Wyobraź sobie delikatny niebieski kwiat lotosu unoszący się na wodzie i majestatycznie stojący bambus, uważany za symbol długowieczności. Poczuj świeżość czystego, rześkiego zapachu. ?To kwintesencja tej kolekcji. Każdy produkt, bogaty w wyciągi z niebieskiego lotosu i kwiatu passiflory, zawiera przeciwutleniacze chroniące skórę przed wolnymi rodnikami. Starannie dobrane składniki odżywiają Twoją skórę, aby pomóc zachować jej piękno i młody wygląd.

Kolekcja Red Tea & Fig – Słodka i uwodzicielska

Ta kusząca linia zapachowa zawiera wyciąg z czerwonej herbaty, znanej z dobrodziejstw naturalnych przeciwutleniaczy. Unikalna mieszanka Rainforest Harvest, zawierająca dobroczynne ekstrakty z roślin tropikalnych, jest bogata w składniki odżywcze. Delikatny zapach, osłodzony nutą figową, otoczy Cię swoim ciepłem. To niezwykła kombinacja!

Każda z tych dwóch kolekcji to cztery nowe produkty zawierające składniki, które przyniosą Twojej skórze niesamowite doznania – dowiedz się więcej:

  • Mleczko Oczyszczające z Gąbką Loofah,
  • Odżywczy Balsam do Ciała,
  • Mgiełka do Ciała,
  • Żel po Prysznic